15 Eylül 2014 Pazartesi Isparta 28°C, Çok Bulutlu

Bitirme Ödevi

Bitirme ödevi dersi bütünleme teslimlerini yapacak olan öğrencilerin dikkatine!

1. Bitirme ödevi dersi bütünleme değerlendirmeleri için bitirme tezi teslimleri en geç 30 Haziran 2014 Pazartesi günü saat 17:00'ye kadar yapılmalıdır.

2. Bitirme tezleri bölüm web sayfasındaki yazım kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmalıdır. Formata uygun olmayan tezler kabul edilmemektedir.

3. Bitirme tezleri ciltletilmeden önce mutlaka Arş. Gör. Bilge ŞENEL veya Arş. Gör. H.Hüseyin GENCAY'a kontrol ettirilmeli ve ciltli hali de kendilerine onaylatılmalıdır.

4. Bitirme tezlerinin nihai tesliminde Final dönemindeki kurallar halen geçerlidir.

EHM Bitirme Ödevi Komisyonu

--------------------------------------------

 

Bitirme Ödevi Öğrencilerinin Dikkatine


1- Bitirme tezleri en geç 12 Haziran 2014 Perşembe günü saat 17:00'ye kadar bölüm sekreterliğine imza karşılığı teslim edilmelidir. Bu saatten sonra yapılan teslimler kabul edilmeyecektir.


2- Bitirme tezlerinin bölüm web sayfasında bulunan "Bitirme Ödevi Rapor Kılavuzu" dokümanında belirtilmiş olan yazım kurallarına uygun olması gerekmektedir. Bitirme tezleri Arş. Gör. Bilge ŞENEL ve Arş. Gör. H.Hüseyin GENCAY tarafından yazım kurallarına uygunluğu açısından kontrol edilecektir. Kurallara uygun şekilde yazılmamış olan tezler kabul edilmeyecektir.  

 
3- İki adet bitirme tezi teslim edilmelidir ve teslim edilmeden önce "Lisans Bitirme Ödevi Sonuç Formu" sayfasındaki imzalar mutlaka imzalatılmalıdır ve kişisel imzalar da atılmış olmalıdır. İmzası eksik olan tezler kesinlikle kabul edilmeyecektir. 


4- Bitirme tezleri ile birlikte:

a) Bitirme tezinin hepsini içeren pdf dokümanı,
b) Bitirme tezinin özetini içeren word dokümanından oluşan bir adet CD teslim edilmelidir.

5- CD'nin üzerinde bitirme tezinin sahibi olan öğrenci veya öğrencilerin öğrenci numarası ve ad-soyad bilgileri bulunmalıdır. 

EHM Bitirme Ödevi Komisyonu

İLETİŞİM

Süleyman Demirel Üniversitesi
Mühendislik Fakültesi

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü
Batı Yerleşkesi, 32260 / ISPARTA

Tel : 0246 211 13 63
e-mail : elektronikhaberlesme@sdu.edu.tr