ERASMUS

Erasmus kapsamında yurt dışındaki üniversitelere gidecek öğrencilerin ders tanıma belgesi doldurmadan önce yapacakları işlemler aşağıda sıralanmıştır:
 
1) Öğrenciler alacakları derslerin bölümümüzdeki ve yabancı üniversitedeki içeriklerini ekteki Ders Eşdeğerlik Talep Formu'nu her bir ders için ayrı ayrı dolduracaklardır. 
2) Doldurulan ders içeriklerinin doğruluğu erasmus komisyonu üyeleri Arş. Gör. Gizem Dursun veya Arş. Gör. Ali Alper DEMİR'e getirilerek kontrol ettirilmesi gerekmektedir. 
3) Doğrulanan ders içeriklerinin eşdeğerliğinin uygunluğu her bir ders için dersi veren öğretim elemanına onaylatılacaktır.
4) Dersi veren öğretim elemanının uygun gördüğü ders içerikleri bölüm başkanlığına onaylatılacaktır. Onaylatılan ders esdeğerlik talep formları  Arş. Gör. Gizem Dursun veya Arş. Gör. Ali Alper DEMİR'e teslim edilecektir.
5) Öğrenci tarafından ders tanıma belgesi doldurularak erasmusec@gmail.com mail adresine gönderilerek onay alınmalıdır. Onay alındıktan sonra Komisyon başkanına/Bölüm başkanına onaylatılarak koordinatörlüğe teslim edilecektir.
 
Erasmus komisyonuna ulaşabileceğiniz mail adresi : erasmusec@gmail.com

 

 

Dokümanlar:

 

Linkler:

 

Erasmus programı ile ilgili sorularınız için erasmusec@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

 

 

Yayın Tarihi: 04/07/2018
Okunma Sayısı: 3597
Akademik Personel
İdari Personel
Lisans Ders Programı
Lisansüstü Ders Programı
Fotoğraf Albümü
DOKÜMANLAR
STAJ
ERASMUS
Mezuniyet ve Tek Ders
Staj/Mezuniyet Toplantı Tarihleri