IMCET 2015 Türkiye 24. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi

Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi’nin yirmi dördüncüsü, 14-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

logo

TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından her iki yılda bir düzenlenmekte olup, yarım yüzyıla yakın bir zamandır başarıyla sürdürülen, bu sayede de, madencilik dünyası nezdinde haklı bir saygınlık kazanan Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi’nin yirmi dördüncüsü, 14-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir. 

Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi’nde temel amaç, farklı disiplinlerden bilim insanlarını, akademisyenleri, uzmanları ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek, yeni üretilen bilgilerin tartışılmasını, geliştirilen teknolojilerin tanıtılmasını, bir işbirliği ortamının yaratılmasını sağlamak ve böylelikle, madencilik sektörünün ileriye götürülebilmesine katkı koymaktır. 

Dünya ve Türkiye madenciliği açısından, alanında otorite kabul edilen uzmanların çağrılı sunumlarına da yer verilecek olan bu gelenekselleşmiş kongre dolayısıyla, sektör temsilcileri, Antalya’da gerçekleştirilecek bu büyük madencilik buluşmasına davet edilir.

Kongre resmi web sayfası için tıklayın.

Yayın Tarihi: 19/07/2014
Okunma Sayısı: 2939