Staj Yapan Öğrenciler ile İlgili Önemli Duyuru

Ayrıntılar için tıklayınız.

Staj yapan öğrencilerin, staj bittikten sonra Staj Faaliyet Raporlarını (Ciltlenmiş halde defteri) ve Staj Sicil Belgesini (Kapalı Zarf içinde) staj bitim tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde teslim etmek durumundadır. Bölümümüz staj yönergesinin ilgili maddesi aşağıdadır;

MADDE 6 — Staj belgeleri ve faaliyet raporu ile ilgili aşağıdaki işlemler uygulanır.

a) Öğrenci staj bitim tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde Staj Faaliyet Raporunu ve Staj Sicil Belgesi bölüm staj komisyonuna teslim edilmelidir. Staj Faaliyet Raporu ve diğer evrakları zamanında teslim etmeyen öğrencilerin stajları kabul edilmez.

Staj Yönergesinin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Staj belgeleri posta yolu ile bölüm sekreterliğine gönderilebilecektir. Gönderilen posta içine, Staj Komisyonuna İletileceği notu mutlaka düşülmelidir. Posta yolu ile iletilen evrakların her türlü takibi öğrenci sorumluuğundadır. Ayrıca gönderilen evraklarda olabilecek eksiklik, yanlışlıklar da öğrenci sorumluluğunda olup, komisyon ayrıca bilgilendirme yapmayacaktır.

Not: Staj evraklarının teslimi hakkında ki en güncel duyuru yukarıda olup, daha önceden yapılan; "Dönem başında teslim edilebilir" veya "2. stajın bitiminde teslim edilebilir" gibi açıklamalar geçersizdir.

Yayın Tarihi: 31/07/2018
Okunma Sayısı: 2410